BEZPŁATNE EBOOKI JUŻ SĄ W NASZEJ BIBLIOTECE

plakat informacyjnyWychodząc naprzeciw potrzebom Czytelników Gminna Biblioteka Publiczna w Malechowie wprowadziła nową, bezpłatną formę wypożyczeń. W ramach usługi Legimi dla Bibliotek oferujemy dostęp do bazy 65 tysięcy ebooków (w pakiecie nie ma możliwości wypożyczenia audiobooków).

Czytelnicy:

• posiadający ważną kartę biblioteczną,
  • oddający terminowo wypożyczone egzemplarze,

będą mogli skorzystać z darmowego dostępu do zasobów Legimi.
Bezpłatne kody do platformy Legimi będą wydawane Czytelnikowi podczas osobistej wizyty w bibliotece, w fili bibliotecznej lub przez pocztę elektroniczną. Co miesiąc dostępny będzie nowy zestaw darmowych kodów. Liczba wydawanych kodów na dany miesiąc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, jeden kod dla jednego Czytelnika. O terminie wydawania kodów będziemy informowali na bieżąco na stronie Facebooka Biblioteki.

Regulamin korzystania z usługi ebooków LEGIMI w Gminnej Bibliotece Publicznej w Malechowie wraz z instrukcją założenia darmowego konta na platformie.