Dzień Kota z przedszkolakami w bibliotece

Grupowe zdjęcie 5-latków z przedszkola z paniami wychowawczyniami i bibliotekarzamiZ okazji przypadającego 17 lutego Światowego Dnia Kota, bibliotekarze Gminnej Biblioteki Publicznej w Malechowie zaprosili w dniach 20-22 lutego 2024r. przedszkolaków z przedszkola w Malechowie na zajęcia biblioteczne związane z kotem.

Przedszkolaki w trakcie zajęć dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o zwyczajach kotów, ich znaczeniu w życiu codziennym człowieka, różnorodnych rasach, kocich bohaterach bajek i najciekawszych kotach, które stały się niezwykle popularne wśród ludzi.

W drugiej części zajęć przedszkolaki przystąpiły do kolorowania ulubionych kotów. W międzyczasie bibliotekarz zaprezentował przedszkolakom wybrane książki i bajki o kotach.

Prace przedszkolaków można podziwiać na miejscu w bibliotece.