Teatrzyk TAK w Szkole Podstawowej w Malechowie

W dniu 03.10. br. Gminna Biblioteka Publiczna w Malechowie zaprosiła Teatr TAK z Krakowa ze spektaklem Koziołek Matołek wyrusza w świat z elementami języka angielskiego do Szkoły Podstawowej im. mjr. Ryszarda Markiewicza ps. ,,Mohort” w Malechowie. W przedstawieniu ochoczo uczestniczyły dzieci z kl. ,,0” przy Przedszkolu w Malechowie oraz klasa pierwsza i czwarta.
Dzieci w trakcie spotkania uczyły się liczyć, rozróżniać kolory, poznawały angielski alfabet, brały aktywny udział w spektaklu śpiewając i bawiąc się wspólnie z aktorami. Zabawa była przednia, wszyscy w znakomitych humorach wrócili na lekcje.
Dziękujemy również pani ze świetlicy Szkoły Podstawowej za udostępnienie sali i pomoc w jej przygotowaniu.