Wesołe zajęcia z książką

fotoZa nami kolejne spotkania młodych czytelników w Gminnej Bibliotece Publicznej w Malechowie. Spotkania odbyły się w piątek 11 i 25 maja, na które przybyła liczna grupa dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z rodzicami. Zajęcia oparte były o wiersze Juliana Tuwima: „Okulary Pana Hilarego”. Dzieci czytały wiersze Tuwima, takie jak: „Okulary”, „Abecadło”, „Lokomotywa”, i inne. Następnie wykonywały okulary dla Pana Hilarego, dowolną metodą plastyczną. Na zakończenie zajęć dzieci bawiły się w grę na zasadzie „ciepło – zimno”.
Wszystkie czynności wykonywane przez dzieci miały na celu promowanie biblioteki i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, poprzez naukę w formie zabawy. We wszystkich zadaniach pomagał bibliotekarz.

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia biblioteczne z cyklu „Wesołe zajęcia z książką”, mile widziani rodzice oraz najmłodsze dzieci. ZAPRASZAMY