„O pchle, co manier nie miała” – teatrzyk Tak w bibliotece w Malechowie

"O pchle, co manier nie miała" - teatrzyk Tak w bibliotece w MalechowieDnia 15 października b.r. duet aktorski z teatrzyku Tak z Krakowa zaprezentował w Gminnej Bibliotece Publicznej w Malechowie dla grupy przedszkolaków z Malechowa (dzieci 5 i 6-latków z grupy „Elfów” i „Skrzatków Gagatków”) spektakl pt. „O pchle, co manier nie miała”. Spektakl ten powstał na podstawie bajki Jana Brzechwy – „Pchła Szachrajka”. Opowiada on o psotnej pchle, która pozbawiona była dobrych manier i kultury. W trakcie przedstawienia aktorzy utrzymywali z najmłodszymi widzami stały, aktywny kontakt wzbudzając niejednokrotnie śmiech i dużo zabawy wśród przedszkolaków. Podczas występu nie zabrakło również elementów interaktywnych – języka angielskiego czy podróży ciuchcią w rytm śpiewanej piosenki „Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch”.