Pasowanie w bibliotece w Ostrowcu

Pasowanie w bibliotece w Ostrowcu„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły” – te słowa usłyszeli dzisiaj wszyscy zgromadzeni w Szkole Podstawowej w Ostrowcu podczas uroczystości pierwszoklasistów, którzy przystąpili do pasowania na uczniów szkoły i czytelników biblioteki . Uroczystość rozpoczęła się przepięknym polonezem odtańczonym przez dzieci i rodziców w obecności całej społeczności szkolnej oraz znakomitych gości. Pierwszaki zaprezentowali swój program artystyczny, podczas którego pochwalili się swoimi umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. Po pasowaniu na uczniów w wykonaniu pani dyrektor uczniowie zostali pasowani na czytelników biblioteki w Ostrowcu. Na dowód przyjęcia w poczet czytelników pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i słodki prezent.