Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne23 kwietnia 2024 r. miał miejsce gminny konkurs recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”. W wydarzeniu wzięli udział laureaci szkolnych eliminacji konkursu, ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Malechowo, łącznie 30 osób. Wielkie podziękowanie składamy komisji, w składzie: Hanna Dobak – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie, Karolina Chruszcz-Pietraszewska – kierownik referatu Oświaty i Sportu Gminy Malechowo oraz Dorota Dwornik – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Domasławicach, która miała nie lada wyzwanie, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Po wybraniu laureatów przyszedł czas na wręczanie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Laureaci konkursu:

Kategoria „Ptaki”: