Spotkanie autorskie z Danutą Rogalską

Spotkanie autorski z Danutą RogalskąW piątek 17 maja, w czytelni GBP w Malechowie, odbyło się spotkanie autorskie z Danutą Rogalską w ramach Tygodnia Bibliotek. Koszalinianką od urodzenia, miłośniczką kultury, organizatorką spotkań młodzieży z aktorami, piosenkarzami i artystami.

„Nie ilość, ale jakość się liczy” – słowa znanego cytatu idealnie oddają atmosferę dzisiejszego spotkania, bo czas spędzony na miłej i pełnej wzruszeń rozmowie jest najlepszy. Rozmowy, wspomnienia czasów szkolnych, przeglądanie zdjęć…Danusia organizowała spotkania ze znanymi artystami w szkołach średnich. Dzięki niej młodzież mogła poznać takie znane osoby jak: Michał Bajor, Jerzy Kamas, Dorota Stalińska, Maciej Damięcki, Wiktor Zborowski, Marian Opania, Karol Strasburger, Jarosław Jakimowicz, Wojciech Malajkat, Katarzyna Skrzynecka, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś i wielu innych, wybitnych osobowości. Polecamy książkę autorki „Oni i ja, najwybitniejsi w moim życiu”, która jest dostępna w naszej bibliotece.