Lekcja biblioteczna w Niemicy – Dzień Pluszowego Misia

Lekcja biblioteczna w Niemicy Dzień Pluszowego Misia25 listopada obchodzimy międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia, z tej właśnie okazji w Bibliotece Publicznej w Niemicy, odbyła się lekcja biblioteczna dla przedszkolaków z Niemicy. Na początku spotkania dzieci poznały zasady panujące w bibliotece, dowiedziały się w jaki sposób są wypożyczane książki a także zapoznały się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych. Tego szczególnego dnia nie mogło zabraknąć literatury o znanych misiach, a w zgadywance o misiach wykazały się dużą znajomością tego tematu. Na koniec spotkania przedszkolaki wykonały swoje własne papierowe misie. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.